Hakkimizda

Köpek Mamasında  Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan heyLove yılda 120.000 ton üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük köpek maması üreten  şirketlerden biridir. Avrupalı uzman firmaların makine, ekipman ve projeleri ile donatılmış tam otomatik üretim tesisleri, devamlı ihtiyaç duyulan kaliteli köpek mamalarını üretmektedir.

 Sürekli gelişimi ilke edinen heyLove, yem işletmelerinde üniversiteler ve dünyanın ileri gelen araştırma enstitüleri ile teknik işbirliği yapmak ile birlikte Ar-Ge çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Ayrıca güncel besleme teknikleri ve üretim teknolojilerindeki tüm gelişim ve değişimler yakından takip edilmekte ve uygulanmaktadır.

 Bu sayede performans, kalite ve ekonomiklik dengesi, sürekli ve en üst seviyede tutulmaktadır... Toplam kalite yönetimindeki profesyonel kadro, rekabeti değil işbirliğini felsefe edinen bir yönetim anlayışı ile hizmet vermekte, müşteri ve tedarikçisini çalışma arkadaşı olarak görmektedir.

 Bu alandaki misyonumuz üstün teknolojik altyapı ile donatılmış tesislerimizde, kültür üretimi yapılan her türlü kedi köpek maması ihtiyacını karşılayabilmektir. Çevreyle dost biçimde gerçekleştirdiğimiz üretimimizdeki amacımız, bir yandan en kaliteli mamaları üreterek müşterilerimize devamlı ve en üst seviyede hizmet vermektir.


Saygılarımızla
© 2014 Köpek Maması Markaları :Orjinal ve Ucuz Köpek Mamaları - Bu sitedeki fotoğrafların ve içeriğin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre suçtur. Sitemiz blogger Hizmetleri google sunucularında host edilmektedir.Tüm Hakları Saklıdır.